• 0352 222 7412
  • destek@kivilcim.net

Hakkımızda

Yıl 1988 2 Şubat Kayseri’de Kitap severler’in ve Sanat çevrelerinin beklentisi cevap buluyor. İlkeleri , kimliği ve hedefleriyle insanların gönlünde yerini alan Kıvılcım doğuyor. Önceleri Kayseri gibi bir taşra kentinde ufukları, mesajları ve çapı ile garipseniyor hatta ürkütüyor. Ancak kısa zamanda adı ve prensipleri ile Kültür ve Sanat çevrelerinin sevgilisi oluyor.

 

 

Önce hizmet prensibi, sektörün eskileri tarafından anlaşılamıyor. Kitap ve Kültür Sarayı Kıvılcımda tam karşılığını bulmuştur. Her türlü Kitap, Kırtasiye ve Sanat ürünlerinde yok yoktur. Herkes her aradığını Kıvılcım’da bulmaktadır. Ticari faaliyetlerini Kültür ve Sanat faaliyetleriyle bütünleştirmiştir. Kültür ve sanat etkinlikleri düzenleyerek yazar ve şairleri okurları ile buluşturur. Şiir ve sanat şölenleri düzenleyerek Kültür hayatımızın canlanmasına katkıda bulunur. Hatta bir adım daha ileri giderek Satranç turnuvası ve Musiki sohbetleri düzenler. Artık Kayseri ve çevre illerde yaşayan insanların uğrak yeri, kitap ve kültüründe hareket merkezidir.

Yıl 1994 Ekim, bu sevgi ve ilgi karşılıksız kalmaz büyük fedakarlıklarla daha geniş bir ürün yelpazesi ve daha modern bir sunum ile Gevher Nesibe Kıvılcım mağazamızda hizmete başlar. Açık tabir ile devletin yapamadığını yapmaktadır. Her şeye rağmen insanlara kitabı sevdirmektedir. Tarihi mekanlarda huzur dolu (kimine göre nostaljik) ikliminde insanlarımızla kitap ve kültürü buluşturmaktadır. Her gün daha iyiye daha mükemmele , prensibi ile Çalışmaktadır.

Sitemizi incelediğinizde bütün bunlara hak vereceğinizi ümit ediyor , Tepkilerinizden gurur duyacağımızı ifade ediyoruz Sitemizde ifadesi bulan her tavır mutlaka karşılık bulacak ve ufuklarımızı açacaktır.


Misyonumuz

Kıvılcım’ da hizmet anlayışı siz değerli müşterilerimizin rahatlığı ve bütün olanaklarımızdan tam anlamıyla yararlanabilmesini sağlamaktır.

Sektörümüzde yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve deneyimli kadromuzla kültüre ve sanata dair ne varsa bütün ürün ve hizmetlerimizi sizlere en çabuk ve en hesaplı şekilde sunmayı kendisine ilke olarak benimsemiştir kıvılcım. Hedefimiz gelişen Türkiye’de en modern şartlarda her zaman güvenle hizmet etmektir.

Kıvılcım ailesi olarak sizlere en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.


Vizyonumuz

Kıvılcım kültür sanat merkezi olarak geldiğinizde yaşamdan zevk alacak ve gerek ailenizle gerek dostlarınızla hoşça vakit geçirecek dinlenecek ve sizler için düzenlediğimiz mağazamızda vaktinizi değerlendirirken alış veriş yapacak kültür ve sanat adına aradığınız her şeyi bulacak tek adresiniz olmak kıvılcımın tek hedefi sizlere en iyi hizmeti ve en kaliteliyi sunmaktır.

Farkı bizimle yaşayın…. AYDINLIK YARINLAR İÇİN BİR KIVILCIM YETER